scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଶାରଦୁଲ ଠାକୁର କଲେ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ

12/10/2018 at 4:44 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୨/୧୦ : ଭାରତ ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶାରଦୁଲ ଠାକୁରଙ୍କୁ | ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷର ଅପେକ୍ଷା ପରେ ଶାରଦୁଲ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଏହି ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି | ଶାରଦୁଲଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇ ୫ଟି ଏକ ଦିବସୀୟ ଏବଂ ୭ଟି ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି | ରାଜକୋଟ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ ୧୨ ଜଣିଆ ତାଲିକାରେ ରହିଥିଲେ | ତେବେ ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ-୧୧ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇନଥିଲେ |

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାରଦୁଲ ୨୯୪ ତମ ଖେଳାଳି | ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଟେଷ୍ଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ୫ ଖେଳାଳି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ସେହିଭଳି ଋଷଭ ପଂଥ ଏବଂ ହନୁମା ବିହାରୀ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି | ରାଜକୋଟ ଠାରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ପୃଥ୍ଵୀ ସା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଖେଳାଳି ଡେବ୍ୟୁ କରିବାରେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଘଟଣା | ଅବଶ୍ୟ ଏଥି ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ୫ଜଣ ଖେଳାଳି ସେମାନଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ୨୦୧୩ରେ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଖେଳାଳିମାନେ ହେଲେ- ମହମ୍ମଦ ସାମୀ, ରହିତ ଶର୍ମା, ରାହାଣେ, ଶିଖର ଧୱନ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର |

ନିଜ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଶାରଦୁଲ କୁମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି କିନ୍ତୁ ଭଲନଥିଲା | ଖେଳ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଶାରଦୁଲ ଠାକୁର ଆହତ ହୋଇ ଫିଲ୍ଡରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲେ |

   Related Posts