scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫେବୃୟାରୀ ୧୦ରେ ବଦଳିବ ଶନିଦେବଙ୍କ ନକ୍ଷେତ୍ର, ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡିପାରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ

27/01/2024 at 2:38 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୭।୦୧: ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶନି ଦେବ ସବୁଠାରୁ ନିଷ୍ଠୁର ଏବଂ ପାପି ଗ୍ରହ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଈଶ୍ୱର ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଯିଏ କର୍ମ ଏବଂ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଶନି ଦେବ ତାଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ପୃଥିବୀରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତ ଜୀବ ଉପରେ ଏହାର ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶନି ଦେବ ୧୦ ଫେବୃଆରୀରେ ତାର ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ରାଶିଫଳକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଦେବଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ। ଶନିଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ । ତେଣୁ, ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଏପରିକି ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ନକ୍ଷତ୍ରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଶେଷ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ।  ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମେ ନିରାଶ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ ।

ତୁଳା ରାଶି- ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ । ଶନି ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚାପର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ। ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିପାରିବେ । ନଚେତ୍ ମାନସିକ ଚାପର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୈଦିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନିଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଗମନାଗମନ ସମୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଛୋଟ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ । ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

(Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି। PrameyaNews7 ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ନାହିଁ । କୌଣସି ଉପାୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଷୟର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ।)

   Related Posts