ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଏହି ୭ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା, ଖୁସି ଖବର ମିଳିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପାଇବେ ସଫଳତା

15/12/2019 at 8:56 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯୋଜନାର ସ୍ଥିତିରେ ଲଗାତର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା କାରଣରୁ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ । ଆଗାମୀ ୩୬ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କେହି ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି କରିପାରିବ ନାହିଁ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ।

ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଧନଲାଭ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ ।

ଏହି ୭ଟି ରାଶି ହେଉଛି ମେଷ, ବୃଷ, କର୍କଟ, ମିଥୁନ, ସିଂହ, ମକର ଏବଂ ମୀନ । ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଅଭ୍ୟାସରେ ଅଧିକ ରୁଚି ରଖିପାରନ୍ତି ।

ସେୟାର ମାର୍କେଟ୍ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ତାହା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କିଛି ବଡ ବାଦ-ବିବାଦ ପାଇଁ ସଂପର୍କ ଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଭଲ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସମାଜରେ ଏମାନେ ଏମାନଙ୍କର ଉଚିତ୍ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ସମୟ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

   Related Posts