vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଶନି ଦଶାରୁ ପାଇବେ ମୁକ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର କାରଣ

19/05/2022 at 9:46 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯେକୌଣସି ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶିର  ଉପରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଶନି ପୁଣି ଥରେ ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥର ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି । ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ମାତ୍ରେ କିଛି ରାଶିର ଜାତକରେ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ତ କିଛି ଉପରେ ଢୈୟା । ସେହିଭଳି କିଛି ରାଶିର ଜାତକ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ଶନି ପୁଣି ଥରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଶନି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ଗୋଚର କରିବେ । ଶନିଙ୍କ ଏହି ଗୋଚରର ପ୍ରଭାବ କର୍କଟ, ବିଛା ଏବଂ ମୀନ ରାଶି ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୁଇ ଥର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ପ୍ରଥମେ ଶନି ଅପ୍ରେଲ ୨୯ରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିସାରିଛନ୍ତି । ପୁଣି ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ଶନି ଅପ୍ରେଲ ୨୯ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ବେଳେ ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ପୁଣି ଥରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ୨୦୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ମକର ରାଶିରେ ଶନିଙ୍କ ଗୋଚର କର୍କଟ, ବିଛା ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ଜାତକକୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଶନି ଏହି ରାଶିରେ ୨୦୨୩ ଜାନିଆରୀ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶନିଙ୍କ ଏହି ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଏହି ତିନି ରାଶିର ଜାତକ ଶନି ଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

୨୦୨୨ ଅପ୍ରେଲ ୨୯ରେ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ କର୍କଟ, ବିଛା ରାଶି ଶନିଙ୍କ ଢୈୟାରେ ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଣି ଥରେ ଶନିଙ୍କ ଗୋଚର ଏହି ଦୁଇ ରାଶିକୁ ଶନିଙ୍କ ଢୈୟାକୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ । ୨୦୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ଜାତକ ଶନିଙ୍କ ଢୈୟାରୁ ମୁକ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଶନିଙ୍କ ଢୈୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ ।

ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ଶନିଙ୍କ ଗୋଚର ମୀନ ରାଶିର ଜାତକକୁ ଶନି ସାଢେ ସାତୀରୁ ମୁକ୍ତ କରିବ । ମୀନ ରାଶିର ଜାତକ ୨୦୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଢେ ସାତୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । କିନ୍ତୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ପରେ ମୀନ ରାଶିର ଜାତକ ପୁଣି ଥରେ ସାଢେ ସାତୀରେ ଘାଣ୍ଟିହେବେ ।

   Related Posts