AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଓଟିଟିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ‘ଶମଶେରା’, ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଦେଖିପାରିବେ ରଣବୀରଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍

20/08/2022 at 9:44 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୦୮: ୟଶ୍‌ ରାଜ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ଫିଲ୍ମ ଶମଶେରା । ରଣବୀର କପୁର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ରୁପେଲି ପରଦାକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୨୨ ଜୁଲାଇରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ​​। ୧୫୦ କୋଟି ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଣବୀର କପୁର ଡବଲ ରୋଲ କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବାଣୀ କପୁର, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ସୌରବ୍‌ ଶୁକ୍ଲା ମଧ୍ୟ ଆକ୍ସନ୍ ଡ୍ରାମାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ମାସେ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଫିଲ୍ମଟି OTT କୁ ମଧ୍ୟ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ।

ହିନ୍ଦୀ ଆକ୍ସନ୍-ଡ୍ରାମା ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ଆସିବ । ଯଦି ଆପଣ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଶମଶେରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ । ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଶମଶେରା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇ ସାରିଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଅଛି। ତେବେ ଆପଣ ଡେରି ନକରି ତୁରନ୍ତ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ। ଏହି ପେଡ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ରେ, ଆପଣ ଏଚ୍‌ ଡିରେ ଦେଖି ପାରିବେ।

   Related Posts