scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଇଶାନଙ୍କ EXଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଭାଇ ଶାହିଦ୍, ଜବାବ ରଖିଲେ ଅଭିନେତା

11/06/2022 at 1:20 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୧/୦୬: IIFA ୨୦୨୨ ରେ ଶାହିଦ କପୁର ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପାଓ୍ୱାର ପ୍ୟାକ୍ ଫରଫରମାନ୍ସ ଏବଂ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖି ଅନେକ ନିର୍ମାତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଜୁବ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । କେହି କେହି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ତେବେ ଏମିତି ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ସାଇନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି ଶାହିଦ କାପୁର । କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଅଭିନେତା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଅନନ୍ୟା ବହୁତ ଭଲ ଝିଅ । କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନମାନେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଭଲ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିବେ । କାରଣ ଲୋକମାନେ ଯାହା ଭାବନ୍ତି ଏହାର ବିପରୀତ ହୁଏ । ଅନ୍ତତଃ ପକ୍ଷେ ଆଜିର ପିଢୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ବାଛିବା ପାଇଁ ଅଧିକାର ନାହିଁ ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଶାହିଦ କପୁର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜର୍ସି’କୁ ନେଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିଲାନି । ସାଉଥ୍ ର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର KGF2 ସହିତ ଟକ୍କର ହେବା କାରଣରୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପିଡିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଶାହିଦ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଘୋଷଣା କରିବେ ସେତେବେଳେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

   Related Posts