Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କୁ ମିଳିଲାନି ଆଶ୍ୱସ୍ତି, ଅକ୍ଟୋବର ୧୩କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

11/10/2021 at 1:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୦: ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି ବି କୌଣସି ଆରାମ ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ। ମୁମ୍ବାଇ ଅଧିବେଶନ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଶୁଣାଣି ଅକ୍ଟୋବର ୧୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି। ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ସେହି ଦିନ ନିଜର ଜବାବ ଦାଖଲ କରିବ। ବିଚାରପତି ଭି.ଭି ପଟେଲ ବୁଧବାର ସୁଦ୍ଧା ତାହାର ଜବାବ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର ୧୩ ଅପରାହ୍ନ ୨.୪୫ ରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ହେବ।

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରାଯାଇଛି। ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଓକିଲ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଯୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମିଳିଥିଲା, ଯାହା ଆଧାରରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲରେ ରଖାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

ଅକ୍ଟୋବର ୮ ରେ, ମୁମ୍ବାଇର ଲୋୟର କୋର୍ଟ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ, ଅରବାଜ ମର୍ଚାଣ୍ଟ ଏବଂ ମୁମୁନ ଧାମଚାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। କୋର୍ଟରେ ଓକିଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲରେ ଥିବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନ ସେଲରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଯୁକ୍ତି ଶୁଣିବା ପରେ କୋର୍ଟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଶୁଣାଇବାକୁ ସେମାନଙ୍କର କ୍ଷମତା ନାହିଁ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଓକିଲମାନେ ଅଧିବେଶନ କୋର୍ଟକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍।

   Related Posts