ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପର୍ଣ୍ଣଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌, କହିଲେ-ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ…

12/06/2022 at 8:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୦୬ : ବଲିଉଡର ‘କିଙ୍ଗ୍ ଅଫ୍ ରୋମାନ୍ସ’ କୁହାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ବଡ ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲେ ସେ  ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ହେବା ବଦଳରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଏବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ, ୨୦୧୩ରେ ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ସବୁବେଳେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଜିଟିଭିଟି ଏବଂ ସ୍ବଚ୍ଛତା ସହିତ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହେବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବି। ଏହା ପରେ ଶାହାରୁଖ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆରମ୍ଭରୁ ସିଲଭେଷ୍ଟର ଷ୍ଟେଲୋନଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲି, ଯିଏ ହଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ଥିଲା।’ ଆହୁରି ଥଟ୍ଟା ମଜା କରି ଶାହାରୁଖ କହିଥିଲେ, ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହେବା ପରେ ମୁଁ ମୋର ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଆମେରିକାରେ ଲଗାଇବି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଫିଲ୍ମ ପଠାନରେ ଫେରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ପଠାନ୍ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ରାଜକୁମାର ହିରାନୀଙ୍କ ସହ ଡଙ୍କି ଫିଲ୍ମର ଅଫିସିଆଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୨୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୩ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏଟଲିଙ୍କ ସହ ଜୱାନ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଜୱାନ ଫିଲ୍ମ ହିନ୍ଦୀରେ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ ଏବଂ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

   Related Posts