Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଲିକ୍‌ ହେଲା ‘ପଠାନ୍‌’ର ଟ୍ରେଲର, ଦମ୍‌ଦାର ଆକ୍ସନରେ ଶାହାରୁଖ

4/01/2023 at 12:27 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୧: ଫିଲ୍ମ ‘ପଠାନ’କୁ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବଡ ପରଦାରେ ଫେରୁଛନ୍ତି। ‘ପଠାନ’ ବେସରାମ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୁମେ ଜୋ ‘ପଠାନ’ର ଦୁଇଟି ଗୀତ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ହେଲେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଅନଲାଇନରେ ଲିକ ହୋଇଥିବା ଦାବି କରାଯାଉଛି।

ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ‘ପଠାନ’ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପୋଷାକ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଗୀତରେ ଅଶ୍ଳୀଳତା ପ୍ରଚାର ଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହେତୁ ‘ପଠାନ’କୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲରର ଅନଲାଇନ୍ ଲିକ୍ ଖବର ପୁଣିଥରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆଣିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଉଛି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଜୋରଦାର ଭାବରେ ଲଢେଇ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର ଲିକ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାର ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ‘ପଠାନ୍’ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଅପଡେଟ୍‌ ଆସିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର ଏହି ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ କିମ୍ବା ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ରିଲିଜ ହୋଇପାରେ। ଚଳିତ ମାସ ୨୫ଜାନୁଆରୀରେ ଫିଲ୍ମଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

   Related Posts