ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍‌ରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ହେଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ : ୨ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଗିରଫ

24/11/2019 at 11:08 AM

କୁଲ୍ଲୁ ୨୪।୧୧: ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବହୁଳ ଭାବେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ଚାଲିଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରୁଛି । କୁଲ୍ଲୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଲୋୟର ଢାଲପୁରର ଏକ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ ରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିଲା । ପୋଲିସକୁ ଏନେଇ କେତେ ଦିନଠୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଆଜି ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍‌ରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଚଢାଉ ବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୨ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିବା ଦଲାଲକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସେହିଭଳି ଗତ ୧୮ ତାରିଖରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ମନାଲିରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଥିଲା । ସେଠାରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ଦୁଇ ଯୁବତୀ ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ମନାଲି ସହ ସଟେ ଅଲେଉ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରୁ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା । ହୋଟେଲରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲିଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ମନାଲି ପୋଲିସ ଏବଂ ଏସଆଇୟୁ ମିଳିତ ଭାବେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଗ୍ରାହକ ବେଶରେ ଯାଇ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଥିଲା ।

ସେହିଭଳି ପାଓ୍ବଣ୍ଟା ସାହିବରେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା । ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ, ଏସଆଇୟୁ ଏବଂ ମହିଳା ପୋଲିସ ମିଳିତ ଭାବେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ଚଢାଉ ବେଳେ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଦଲାଲ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts