Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୫ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କ ନାଁରେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ, ୨ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ ସହ ଦେଉନାହାନ୍ତି ଦରମା !

1/10/2021 at 3:24 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୧।୧୦: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବଜାରରେ ଥିବା ମା’ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ମଧୁସୁଧନ ସାହୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଉ ଏକ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ହୋଟେଲରେ କାମ କରୁଥିବା ୨ ଜଣ ହୋଟେଲ ବୟଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ ଦେବା ଓ ଦରମା ଦେଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଫଳରେ ମାଲିକଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଶୁକ୍ରବାର ଲୁଚିକରି ହୋଟେଲ ଛାଡି ପଳାଉଥିଲେ ।

ଆନନ୍ଦପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବସରେ ବସି ଘରକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଖବରପାଇ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ମଧୁସୁଦନ ଓ ରୋଷେୟା ଯାଇ ଟଣା ଓଟରା କରି ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ହୋଟେଲକୁ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହ ରୋଷେୟା ପିଲାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ଘଟଣା ବୁଝିବା ସମୟରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ରୋଷେୟା ଓ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସର ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛି ।

ଗତ ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ମାତ୍ର ୫ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନପାରିବାରୁ ସଂପୃକ୍ତ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗଡାଇ ତଡାଇ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts