vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ଦିନ ଦ୍ବିପହରରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କଲେ ପେଶାଦାର ଅପରାଧୀ

21/08/2019 at 4:23 PM

କଟକ ୨୧।୮: କଟକରେ ଲାଗ ଲାଗ୍ ବୋମା ଫୁଟିଲା । ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଲଗାତର ୪ ଟି ବୋମା ଫୁଟାଇ କଟକର ଅଲିଶା ବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କରାଜ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କିଛି ପେଶାଦାର  ଅପରାଧୀ ।  ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ଗୋଟାଏ ସମୟରେ ଏପରି ଲଗାତର ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ପଛରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ରହିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୩ ଜଣଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ  ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ଓ ବମ୍‌ ସ୍କାର୍ଡ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍ କରିବା  ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ  ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ଲଗାତର ଫୁଟିଲା ବୋମା । ଦୁଇଟି ଘରକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୪ ଟି ବୋମା  ମାଡକଲେ । ପାର୍ବଣ ଆରମ୍ଭ ଆଗରୁ କଟକରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇବା ଭଳି ସ୍ଥିତି । ଅଲିଶାବଜାରରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟଛି ।

ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ରେ  ୩ ଜଣ ପେଶାଦାର ଅପରାଧୀ ଆସିଥିଲେ । ସୁଲୋଚନା ପରିଡା ଓ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଲକ୍ଷ କରି ଲାଗ୍ ଲାଗ୍ ୪ ଟି ବୋମା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇନଥିଲେ ବି , ବୋମାର ଶବ୍ଦରେ ସାଧାରଣରେ ଏକ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବାସୂଚନା ମିଳିଥିଲେ ବି, ପୋଲିସ କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନି ।  

। ଜନଗହଳି ରହୁଥିବା ଏହି  ସ୍ଥାନରେ ଅପରାଧୀମାନେ  ଦିନଟାରେ  କିପରି ବୋମା ଫୁଟାଇ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସାହସ ଯୁଟାଇ ପାରିଲେ , ତାହା ହିଁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ । ତେବେ ଏଭଳି ଅପରାଧ ପଛରେ ପୂର୍ବ ଶତୃତା  ରହିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ପାର୍ବଣ ଆଗରୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିବା ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତରେ ପକାଇଛି ।ତେଣେ ନୂଆ ପୋଲିସ କମିଶନର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ପୋଲିସ କିପରି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ତାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା ।  

   Related Posts