Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ପତ୍ନୀ ନୁହେଁ ପ୍ରେମିକା ହୋଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ, ଛାଡପତ୍ର ଦେବାରେ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା

7/10/2021 at 1:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୧୦: ସାଧାରଣତଃ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ମହିଳାମାନଙ୍କଠାରେ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ସେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଜଣେ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି, ଯିଏକି କାହାର ପତ୍ନୀ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି କାରଣରୁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇସାରିଲେଣି। ମହିଳା ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ନିଜକୁ ସିରିୟଲ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରେସ୍ କହୁଥିବା ୪୯ ବର୍ଷୀୟା ଗୁଇନେଥ ଲି କହିଛନ୍ତି, ସେ କେବଳ ବିବାହିତ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଶୋଇଛନ୍ତି ସେ ଅନ୍ୟ କାହାର ସ୍ୱାମୀ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଘରେ ବିରକ୍ତ ହେବା ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଲିଙ୍କ କାରଣରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଦୁଃଖିତ କିମ୍ବା ଲଜ୍ଜାଜନକ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୩୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କର୍କଟ ରୋଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଧିରେ ଧିରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷରେ ସୁଖ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଏଥିରେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସେ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ସାଥୀ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କଲେ ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ସେ ଏହି ପଦ୍ଧତି ଗ୍ରହଣ କଲେ।

ସେ ବହୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ଦିଅନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି।

   Related Posts