vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମେୟରଙ୍କ ପୁଅ ଆଖି ମାରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ ମହିଳା କର୍ପୋରେଟର

21/08/2019 at 8:42 AM

ପାଟଣା ୨୧|୮: ପାଟଣା ମହାନଗର ନିଗମ ବୈଠକରେ ହଙ୍ଗାମା ହୋଇଛି । ବୈଠକ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ କିଛି କର୍ପୋରେଟରମାନେ ହୋହଲ୍ଲା କରିଥିଲେ । ବୈଠକରେ ମେୟରଙ୍କ ପୁଅ ବିରୋଧରେ ପିଙ୍କି କୁମାରୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ପୋରେଟର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳା ମେୟରଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ଆଖି ମାରୁଥିବା ସେ କହିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାର ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ସେତେବେଳେ ମେୟର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ରାବିଯାଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ମହିଳା କର୍ପୋରେଟର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋତବାଲି ଥାନା ଯାଇ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିହାରରେ ତିନି ଦିନିଆ ରାଜକୀୟ ଶୋକ ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ପାଟଣା ମହାନଗର ନିଗମର ବୈଠକ ଡକାଯାଇଥିଲା । କେତେକ କର୍ପୋରେଟର ଏହାକ ବିରୋଧ କରିବା ସହ କହିଥିଲେ ଯେ, ରାଜକୀୟ ଶୋକ ପାଳନ ବେଳେ କିଭଳି ଭାବେ ବୈଠକ ଡକାଯାଇଛି । ଏଥି ଯୋଗୁଁ ହଙ୍ଗାମା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ତାଙ୍କୁ ପଦରୁ ହଟାନଯିବାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧୀ କର୍ପୋରେଟରମାନେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ମେୟରଙ୍କ ପୁଅ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଫସାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts