scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୮୦ ବର୍ଷିୟା ଶାଶୂଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିଲେ ବୋହୂ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

5/12/2020 at 6:47 PM

ହିସାର ୦୫/୧୨ : ହରିୟାଣାରେ ମଣିଷପଣିଆକୁ ଲଜ୍ଜିତ କଲାଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ବୋହୂ ତାଙ୍କର ୮୦ ବର୍ଷିୟା ଶାଶୁଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରି ଜିନିଷ ପତ୍ର ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଶୀତରେ ଥରଥର ଅବସ୍ଥାରେ ବୃଦ୍ଧାଜଣକ ଘର ବାହାରେ ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିରହିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ହରିୟାଣା ହିସାର ଜିଲ୍ଲାର ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ହିସାର ଜିଲ୍ଲାର ଆଜାଦ ନଗରରେ ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବୋହୂଜଣକ ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଘରୁ ଧକ୍କା ମାରି ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହୃତ ସାମଗ୍ରୀକୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋହୂକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୩୨୩, ୫୦୬ ଏବଂ ୫୦୯ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଡିଏସପି ଯୋଗିନ୍ଦର ଶର୍ମା ସେଠାକାର ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ପଠାଇବା ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ବୃଦ୍ଧାଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବୋହୂ ମାରପିଟ୍ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହୃତ ଜିନିଷ ପତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା । ସେ ହାଡ ଭଙ୍ଗା ଶୀତରେ ବାହାରେ ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିରହିଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋହୂକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts