Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ଅପରାଧୀ ସହ ସେଲଫି ନେଇ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ ହେଲେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ, ହତ୍ୟା ଅପରାଧୀ ପୁଲିସ ଗାଡିରେ କଳାଚଷମା ପିନ୍ଧି ଦେଖାଇଥିଲା ହୀରୋଗିରି

15/10/2019 at 8:51 PM

ପୁରୀ – ସେଲିଫି ନେଇ ରାମଚଣ୍ଡୀ ଥାନ ଆଇଆଇସି ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅପରାଧୀକୁ ଗିରଫ କରିବା ସମୟରେ ଆଇଆଇସି ବୁଲୁ ମୁଣ୍ଡା ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହତ୍ୟା ଅପରାଧୀ ମୁନା ବିଶ୍ୱାଳ କଳା ଚଷମା ପିନ୍ଧି ପୁଲିସ ଗାଡିରେ ବି ହୀରୋ ଗିରି ଦେଖାଇଥିଲା । ଏହି ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ଥାନା ଆଇଆଇସି ବୁଲୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ପୁରୀ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଥିଲା।

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାମଚଣ୍ଡୀ ଥାନା ଆଇଆଇସି ବୁଲୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ କରାଯାଇଛି । ଅପରାଧୀ ମୁନା ବିଶ୍ୱାଳକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।ଗତ ୬ ତାରିଖରେ ସାମାନ୍ୟ ବାଇକ ଓଭରଟେକିଂକୁ ନେଇ ବଚସା ପରେ ଉଗ୍ରରୂପ ନେଇଥିଲା। ଅଠତିରା ଗାଁର ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନା ବିଶ୍ୱାଳ ଓ ତା ସହଯୋଗୀ ବୁବୁନା ବେହେରା, ଗାଣ୍ତୁଆ ବେହେରା ଓ ବରୁଳ ବିଶ୍ୱାଳ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଭୂବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦିଲ୍ଲିପର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।

ଏହି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନା ବିଶ୍ୱାଳ ଓ ସହଯୋଗୀ ବୁବୁନା ବେହେରାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି

   Related Posts