oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି: ପାଟପୁର ଥାନାରେ ୧୩୨୫ କିଲୋର ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ ପୋଡିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • UNSCରେ ରୁଷ୍‌ ବିରୋଧରେ ନିନ୍ଦା ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥିଲା ଆମେରିକା, ଭୋଟିଂରୁ ବିରତ ରହିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ 5G ମୋବାଇଲ ସେବା, ପ୍ରଗତି ମଇଦାନରେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ରୋହିତ, କୋହଲି ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର

25/06/2022 at 10:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱ କପ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଟପ୍ ଅର୍ଡର ସ୍ଥିର ହୋଇ ନାହିଁ । ତେବେ କେଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଓପନିଂ କରିବେ ଏବଂ କୋହଲି ନମ୍ବର ୩ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ । ହେଲେ ନିକଟ ଦିନରେ ତିନି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ୍ ସେମିତି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିନାହିଁ, ଯେମିତି ରହିବା କଥା । ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ସବା କରିମଙ୍କ ମତରେ ଯଦି ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ଲାଗିରହେ ତେବେ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ଭାରତୀୟ ଦଳ ୨୦୦୭ ପରଠୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱ କପ୍ ଜିତି ନାହିଁ । ଇଶାନ କିଷନ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଭାବେ ପ୍ରବଳ ଦାବିଦାର ଅଛନ୍ତି ।

ସବା କରିମ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ଟାଇମ୍ସ ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି, ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱ କପର ଦଳ ଚୟନ ସହଜ ରହିବ ନାହିଁ । ରୋହିତ ଶର୍ମା, କେଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ରହିବା ପ୍ରାୟତଃ ନିଶ୍ଚିତ ଲାଗୁଛି । ତିନି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ନିଜ ଖେଳରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅନୁଭବ ରହିଛି । ସେମାନେ ଟି-୨୦ ଦଳରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ରନ କରିବା ଜାଣିଛନ୍ତି ।

ସବା କରିମ କହିଛନ୍ତି, ଯଦି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫର୍ମକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହୁଏ ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଦଳ ପ୍ରବନ୍ଧକଙ୍କୁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ କଥା ହେବାକୁ ପଡିବ । କାରଣ ତିନି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କଡା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ମିଳୁଛି । ଏହା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାରର ସକରାତ୍ମକ ଖବର ଯେ, ବଡ ବଡ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବି ଦଳରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ମିଳୁଛି ।

   Related Posts