vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ହଟ୍ ବିକିନି ପିନ୍ଧା ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ବୟସ ପଚାରିବାକୁ ଭୁଲିଯିବେ…

23/07/2019 at 9:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୩|୭: ମନ୍ଦିରା ବେଦୀ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ଫିଟନେସ୍ ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ଭଳି ଫିଟ ରହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ବରଂ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ସେମାନେ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ଏହି ରେଡ୍ ହଟ୍ ବିକିନି ପିନ୍ଧା ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ବୟସ ପଚାରିବାକୁ ଭୁଲିଯିବେ।

ମାଲଦୀପରେ ଛୁଟି କାଟିବା ସମୟରେ ମନ୍ଦିରା ଏହି ଫଟୋ ସୁଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ହଟ୍ ଲୁକ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,,ଏହି ଖରା ଓ ନୀଳ ସମୁଦ୍ର ମୋ ଭିତରେ ଆନନ୍ଦ ଓ ଖୁସି ଭରି ଦେଇଛି। ଏହି ଖୁସି ମୋତେ ଆଉ କେଉଁଠି ମିଳିବ ନାହିଁ।

ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ଏହି ହଟ୍ ବିକିନି ପିନ୍ଧା ଫଟୋରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ ଓ କମ୍ପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି। ଏହି କମେଣ୍ଟରେ ମୋନି ରାୟ ହଟ୍ ଲୁକ୍ ର ସିମ୍ବଲ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଟିଭି ସିରିୟଲର ଶାନ୍ତି ଧାରାବାହିକରୁ ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ମନ୍ଦିରା ତାଙ୍କ ବୟସଠାରୁ କମ୍ ଜଣାପଡ଼ନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀ ଗୋଟେ ପିଲାର ମାଆ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୭ ବର୍ଷ ତଥାପି ସେ ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିଛନ୍ତି। ଗର୍ଭବତୀ ସମୟରେ ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ଓଜନ ୨୨ କେଜି ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା।

ପିଲା ହେଲା ପରେ ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ପିଟନେସ ପୂର୍ବଭଳି ଫେରିଆସିଥିଲା । ମନ୍ଦିରା ନିଜ ଫିଟନେସର ବାବଦରେ କହିଛନ୍ତି, ଠିକ ସମୟରେ ଖାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଖାଦ୍ୟ ମଣିଷ ଶରୀର ପାଇଁ ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ। ମନ୍ଦିରା ନିଜ ପ୍ରଫେସନକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଏଥିସହ ବେଳେ ବେଳେ ସୋଲୋ ଟ୍ରିପ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି। ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀୟ ଫେସନ ଡିଜାଇନ,ମଡେଲସ୍ ଓ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପନାରେ ରୋଚି ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts