ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଯଦି ଏହି ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସେ ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ଶୁଭ

1/06/2019 at 3:42 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧/୬ : ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଅନେକ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମାବଲମ୍ବୀ ସାଧାରଣତଃ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି । ବିଷ୍ଣୁ ପୁରାଣରେ କିଛି ଶୁଭ ଅଶୁଭ ସଂକେତ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ପୁରାଣ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ଦେଖାଦିଏ, କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ପଡେ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ସଙ୍କଟ ସମୟ କଟିଯାଇଥାଏ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ଦୁଇଟି ଜିନିଷ କ’ଣ :

ଫସଲ ହୋଇଥିବା ସବୁଜ କ୍ଷେତ – ଯଦି ଆପଣ କେଉଁଆଡେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ସବୁଜ ସୁନ୍ଦର ଫସଲ କ୍ଷେତ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହା ଶୁଭ ସଂକେତ ବୋଲି ଜାଣିବେ । ସବୁଜ କ୍ଷେତ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଶୁଭ ଖବର ମିଳିଥାଏ ।

ଯଦି ଫସଲ ପାଚିଯାଇଥିବା କ୍ଷେତ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଧନ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ ।

 

ଗୋଧୂଳି – ଯଦି ଆପଣ କେଉଁଆଡେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗୋଧୂଳି ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ତାହାକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରଯାଏ । ଗୋଧୂଳି ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କାମର ଅନେକ ଗୁଣ ଅଧିକ ପୁଣ୍ୟ ମିଳିଥାଏ ।

ଗୋଧୂଳି କାହାକୁ କୁହନ୍ତି ? ଯେତେବେଳେ ଗାଈମାନେ କୌଣସି ଜାଗାକୁ ରାମ୍ପିଥାନ୍ତି ସେହି ଜାଗାରୁ ଧୂଳି ବାହାରିଥାଏ । ଏହି ଧୂଳିକୁ ଗୋଧୂଳି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଏହି ଗୋଧୂଳି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ଧର୍ମରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ।

   Related Posts