ଗାଲାକ୍ସି ବାହାରେ ପୋଲିସ୍‌ର ହାଇ ସିକ୍ୟୁରିଟି, ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କ ଧମକ ପରେ ବଢାଗଲା Salman Khan ଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 20, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୦୩: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କ ଠାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ସୁରକ୍ଷା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି। ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଗାଲାକ୍ସି ବାହାରେ ଜଗି ରହି ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ, ଗୋଲଡି ବରାଡ ଏବଂ ରୋହିତ ବରାଡଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି।

ଏହି ଧମକ ପରେ ସଲମାନଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା ଥିଲା । ଏହି ମାମଲାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଢାଇ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛି। ଦୁଇଟି ପୋଲିସ ଗାଡି, ଗୋଟିଏ API ଏବଂ ୪ କନଷ୍ଟେବଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସଲମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ  କୌଣସି ଜନତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଏକ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇ-ମେଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଛି। ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସଲମାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପ୍ରଶାନ୍ତ ଗୁଞ୍ଜଲକରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇ-ମେଲ ପଠାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.