AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

୫ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲା ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର, ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

24/10/2018 at 5:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪|୧୦: ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଶିଶୁଟିକୁ ସ୍କୁଲରୁ ଘରେ ଛାଡିବା ବେଳେ ତା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିଶୁଟିକୁ ଜବରଦସ୍ତି ତା କୋଳରେ ଆଣି ବସାଉଥିଲା । ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ତାକୁ ଛୁଉଁଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶିଶୁଟି ଦକ୍ଷିଣପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ଶାହବାଦ ଡେରିରେ ତା ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲା । ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେବ ଶିଶୁଟି ଏକା ଏକା ରହୁଥିଲା ଏବଂ କାହା ସହ ବେଶୀ  କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲା । ସୋମବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟିର ମାଆ ତାକୁ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲା । ମାଆ ତାକୁ ସ୍କୁଲ କଣ ପାଇଁ ଯିବୁନାହିଁ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ସେ ସବୁ ଘଟଣା ମାଆଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ଶିଶୁଟି କହିଥିଲା ଯେ, ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍ ର ଡ୍ରାଇଭର ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତି ତା କୋଳରେ ଆଣି ବସାଉଥିଲା । ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ତାକୁ ଛୁଉଁଥିଲା । କିଛି ଦିନ ହେଲା ତାକୁ ଏଭଳି ଅସଦାଚାରଣ କରୁଥିଲା । ସବୁ ଛୁଆଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ତା ସହ ଏଭଳି କାମ କରୁଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାକୁ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ବନ୍ଧରେ କାହାରିକୁ କହିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମନାକରିଥିଲା । ଶିଶୁଠାରୁ ସବୁ ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ବାପା ମାଆ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ ଯେ, ଶିଶୁ ସହ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ହୋଇଛି । ତା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଙ୍ଗରେ କିଛି ଦାଗ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୀଡିତ ଶିଶୁର ବାପା ମାଆ ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଶିଶୁଟିର ବାପା ମାଆଙ୍କ  ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରଜ କୁମାରକୁ ଜେଜେ କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ତା ଘରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତାକୁ ୧୪ଦିନିଆ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

   Related Posts