oroinfra
maganna
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା: ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କାନ୍ଥ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ୍, କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ସ୍ୱାଧୀନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ନିଜଠୁ ୧୭ ବର୍ଷ ବଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ

20/02/2019 at 10:59 AM

ମୁମ୍ୱାଇ୨୦|୨: ସାଉଥ ସିନେମା ଜଗତରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସାୟଶା ସହଗଲ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଖୁବ୍‌ କମ ବୟସରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ୨୦୧୫ ମସିହାରେ “ଅଖିଲ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ସେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୧୬ ମସିହାରେ “ଶିଭାୟ” ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଭାୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଭନମଗାନ ଫିଲ୍ମରୁ ତାମିଲ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥଲେ ସାୟଶା ।

୧୯୯୭ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୧୨ ତାରିଖ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସାୟଶାଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ୯୦ ଦଶକର ଅଭିନେତା ଓ ପ୍ରଯୋଜକ ସୁମିତ ସହଗଲ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାହିନ ବନୁଙ୍କ ଝିଅ ସାୟଶାଙ୍କ ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ସେ ସାଉଥ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। ସାୟଶାଙ୍କ ଭାବି ସ୍ୱାମୀ ଆଉ କେହି ନୁହଁ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବେଶ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତା ଆର୍ୟା। ଅଭିନେତା ଆର୍ୟା ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ଅଧିକ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ଅନେକ ମଲାୟଲମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସାଉଥ ସିନେମା ଜଗତରେ ଫିଲ୍ମ ଫେଆର ଆୱାର୍ଡ ଫର ବେଷ୍ଟ ମେଲ ଡେବ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ ଆର୍ୟା।

ଆର୍ୟାଙ୍କୁ ଏବେ ୩୮ ବର୍ଷ ଓ ସାୟଶାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୧ ବର୍ଷ। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ବୟସେର ୧୭ ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଗଜନିକାନ୍ତରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠୁ ଦୁହେିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆର୍ୟା ଓ ସାୟଶା। ଦୁହିଁଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ମ୍ୟାରେଜ ସେରିମନି ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଓ ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ।

 

   Related Posts