Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ରହିବ ଶନିଙ୍କ କୃପା : ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନ, ହୋଇପାରନ୍ତି କୋଟିପତି

20/11/2019 at 8:17 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନଭେମ୍ବର ୨୦ ଅଥବା ଆଜି ଦିନରେ ଶନିଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ । ଏହାର ଲାଭ ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ଧନ ମିଳିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ । ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ।  ପ୍ରେମ ବିବାହ କରୁଥିଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ ବା ପୁଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ମନ କଥା କହିପାରିବେ । ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ଅଧା ରହିଥିବା କାମ ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ଦିନ କୋର୍ଟରେ ଥିବା ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ ବେରୋଜଗାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନୂଆ ଚାକିରୀ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ବୟୋଜ୍ୟଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ ।

ସାମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଆକର୍ଷଣ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ସମୟ ଅନ୍ତରାଳରେ ଟଙ୍କା ପଇସା ଆସିବ । ଏହି ୬ଟି ରାଶି ହେଉଛି କନ୍ୟା, ସିଂହ, ବିଛା, ତୁଳା, ମକର ଏବଂ ଧନୁ । ଏହି ରାଶି ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ କୋଟିପତି ହେବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।

   Related Posts