'ଗ୍ୟାସ୍ ଲାଇଟ୍‌' ପରେ ସାରାଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଲା ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ, ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ନଜର

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 18, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୦୩: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ । ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତଥା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ସେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରୁହନ୍ତି। ସାରା ଅଲି ଖାନ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଭିନେତା ବିକ୍ରାନ୍ତ ମାସେ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚିତ୍ରଙ୍ଗଦା ସିଂଙ୍କ ସହ 'ଗ୍ୟାସ ଲାଇଟ୍'ରେ ନଜର ଆସିବେ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯାହାର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ 'ଗ୍ୟାସ ଲାଇଟ୍' ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଆଉ ଏକ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର 'ଗୁଞ୍ଜନ ସକ୍ସେନା' ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶରଣ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି।

ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହ ଜଡିତ ସୂଚନା ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶରଣ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବହୁତ ଅଲଗା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପରଫେକ୍ଟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନନ୍ୟ ଏବଂ ଶରଣ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ସାରା ଏହି ଅଂଶ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଫିଲ୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ଫରମାଲିଟି ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଏହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସୁଟିଂ ହେବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ 'ଗ୍ୟାସ ଲାଇଟ୍' ବ୍ୟତୀତ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଜରା ହଟକେ ଜାରା ବଚକେ'ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ 'ଏ ୱତନ୍ ମେରେ ୱତନ୍' ଏବଂ ଅନୁରାଗ ବସୁଙ୍କ 'ମେଟ୍ରୋ ଇନ୍ ଦିନୋ'ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କର ଭ୍ରମଣ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.