ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ ସେଲିବ୍ରେଟ୍‌ କରିବେ ସାରା…

19/01/2020 at 9:50 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୧: କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟାନ୍ ଓ ସାରା ଅଲୀ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି। ନିକଟରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍‌ ଆଜକଲ୍‌ ୨’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକା ସହ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ଦେଖାଯିବ। ‘ଲଭ୍‌ ଆଜକଲ୍‌ ୨’ର ଫେବୃଆରୀ ମାସ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଖୁବ ଜୋରସୋରରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ଚାଲିଛି। ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଉଭୟେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ହାଉସରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ତେବେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ଲଭ୍ ଆଜକାଲ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡ଼େ’ରେ ରିଲିଜ ହେବ ଓ ଉଭୟେ ଏକା ସହ ନଜର ଆସିବେ। ଇମତିୟାଜ ଅଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି। ଏହି ଯୋଡି ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ପରସ୍ପରକୁ ଡ଼େଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଏକା ସହ ବୁଲିବାରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା।

ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ନିଜ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେର ପ୍ଲାନ୍‌ ସେୟାର କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ୍‌ ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ। ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ଉଭୟ ନାଇଟ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ପ୍ଲାନ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts