scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସ୍ପେଶାଲ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ପାଇଁ ଶାର୍ଟଲେସ୍‌ ହେଲେ ଇବ୍ରାହିମ୍‌, ଭଉଣୀ ସାରାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

25/12/2019 at 3:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୫|୧୨: ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ଲାଡଲୀ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। “କେଦାରନାଥ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ସାରା । ସେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରିଛନ୍ତି । ସାରାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ନିକଟରେ ସାରା ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ଓ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସାରା ଓ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ବଣ୍ଡ୍‌ ଶେୟାର କରନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀରେ ଉଭୟ ଭାଇ ଭଉଣୀ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କରନ୍ତି। ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଏ। ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ଖୁବ୍‌ ଟାଇମ୍‌ ସ୍ପେଣ୍ଡ୍‌ କରିବା ସହ ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି।

ଦର୍ଶକ ଉଭୟଙ୍କର ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ବେଶ ଏନ୍‌ଜୟ କରନ୍ତି। ନିକଟରେ ସାରା ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କିଛି ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ସାରା ନିଜ ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫନି ଏବଂ କ୍ୟୁଟ୍‌ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କ୍ରିସ୍‌ମାସ ଅବସରରେ କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସାରା ଓ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ କରୀନା କପୁରଙ୍କ କ୍ରିସ୍‌ମାସ ପାର୍ଟିକୁ ଯାଇଥିଲେ। ପାର୍ଟି ପାଇଁ ସାରା ହ୍ଵାଇଟ୍‌ ଶର୍ଟ ଡ୍ରେସ୍‌ ବାଛିଥିଲେ। ଅପରପକ୍ଷରେ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ ଡେନିମ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ ଓ ବ୍ଲାକ୍‌ ଜିନ୍ସରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲେ। ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ସାରା ଓ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ଙ୍କ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ୍‌ ଲାଗୁଛନ୍ତି। କିଛି ଫଟୋରେ ଇବ୍ରାଇମ୍‌ ଶାର୍ଟଲେସ୍‌ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

   Related Posts