oroinfra
maganna
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା: ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କାନ୍ଥ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ୍, କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ସ୍ୱାଧୀନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

‘ସୋଭିଏତ ଋଷ ଭଳି ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ହୋଇଯିବ ଭାରତ’, ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତଙ୍କ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପରେ ବିଜେପି ଦାବି କଲା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

28/12/2020 at 8:53 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୨୮/୧୨:  ଶିବସେନା ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟ ତିକ୍ତତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଶିବସେନାର ମୁଖପତ୍ର ସାମନାରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରି ଅନେକ କଥା ଲେଖିଥିଲେ । ସଞ୍ଜୟ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ସଙ୍କଟରେ ପକାଉଛନ୍ତି । ଏହା ନବୁଝି ପାରିଲେ ଋଷ ଭଳି ଭାରତ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯିବାକୁ ବେଶୀ ସମୟ ଲାଗିବନି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛି । ଦଳ କହିଛି ଯେ, ଶିବସେନା କଞ୍ଜୁରମାର୍ଗ କାରସେଡ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସେ ଏପରି ବୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି ।ଏହାସହ ବିଜେପି ନେତା ଅତୁଲ ଭଟଖଲକର ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ନେତା ରାମ କଦମ କହିଛନ୍ତି ଯେ. ଶବିସେନା ଅନେକ କଥା ଭୁଲି ଯାଉଛି । ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କମିଠି କାରସେଡ ପ୍ରକଳ୍ପ କଞ୍ଜୁରମାର୍ଗରେ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏପରି ହେଲେ ୫୦୦୦ କୋଟି ଚଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବ । ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ଅଟକି ଯିବ । ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଶିବସେନା ନେତା ଭାରତ ଭାଙ୍ଗିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି ।ଦେଶ ଶିବସେନାର ଏପରି କାମକୁ ଭୁଲିବ ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ., ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତ ସାମନାରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଅଣ ବିଜେପି ଶାସିତ ରାଜ୍ୟକୁ ସରକାର ଅଣଦେଖା କରୁଛନ୍ତି । ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରେ କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ବିଜେପି ସରକାର ଶାସନକୁ ଆଶିଥିଲା । କାଶ୍ମୀରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଅଛି । ପଞ୍ଜାବର କୃଷକ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ମେଟ୍ରେ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ରୋକି ଦିଆଯାଉଛି । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ନିଜ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କଲେ ଦେଳେ ସୋଭିଏତ ଋଷ ପରି ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । 

   Related Posts