Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ସରକାର ଛାଡିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଲେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ, କହିଲେ କ୍ଷମତା ପାଇଁ ଜନ୍ମ ହୋଇନି ଶିବସେନା

30/06/2022 at 12:42 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୩୦/୦୬: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସରକାର ପତନ ପରେ ଶିବସେନା ମୁଖପାତ୍ର ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଗୁରୁବାର ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଏହା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଛନ୍ତି । ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ କଥାକୁ ଦୋହରାଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆମକୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଛନ୍ତି ।

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିବସେନା କ୍ଷମତା ପାଇଁ ଜନ୍ମ ହୋଇନି, ଶିବସେନା ପାଇଁ କ୍ଷମତା ଜନ୍ମନେଇଛି । ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତକାଲି ଯେତେବେଳେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଆମେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଗଲୁ । ସମସ୍ତଙ୍କର ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜାତି ଏବଂ ଧର୍ମର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି । ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ଶରଦ ପାୱାର ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଛନ୍ତି । ଶିବସେନା ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ପ୍ରିୟଜନ ଆମ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଥିଲେ । ଦେଶଦ୍ରୋହୀମାନେ କିପରି ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିପାରିବେ ? ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଧାୟକମାନେ ସରକାରଙ୍କୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀଙ୍କ ଏହା ଏକ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିବସେନା କ୍ଷମତା ପାଇଁ ଜନ୍ମ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି, ଶିବସେନା ପାଇଁ ଶକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୋଇଛି । ଏହା ବାଲାସାହେବଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଅଟେ । ଆମେ ପୁନର୍ବାର କାମ କରିବୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ନିଜେ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା । ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଇଡିରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଯିବି ।

   Related Posts