AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜାଡେଜାଙ୍କ ଆଘାତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ସଞ୍ଜୟ ମାଞ୍ଜରେକର, କହିଲେ- ‘ଆଇସିସି ନିୟମର ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ହୋଇଛି’

5/12/2020 at 9:23 AM

ସିଡନୀ,୦୫/୧୨:  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚର ମୁଣ୍ଡରେ ବଲ୍ ବାଜିବା କାରଣରୁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ସେ ସିରିଜକୁ ମଧ୍ୟ ବାଦ୍ ପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ତଥା ଭାଷ୍ୟକାର ସଞ୍ଜୟ ମାଞ୍ଜରେକର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁ କନେକ୍ସନରେ ବଦଳ ଖେଳାଳି ଭାବେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ସାମିଲ କରାଗଲା ଏହା ଆଇସିସି ନିୟମର ଉଲଙ୍ଘନ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସଞ୍ଜୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଲା ସେହି ସମୟରେ କ୍ରିଜକୁ କୌଣସି ଫିଜିଓ ଗଲେ ନାହିଁ । ଯାହା ପ୍ରୋଟୋକଲର ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଟେ । ମ୍ୟାଚ୍ ରେଫରୀ ଏହାକୁ ନେଇ ନିଶ୍ଚିତ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବେ । ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆହତ ଲାଗେ ତେବେ ଫିଜିଓ ତୁରନ୍ତ ଫିଲ୍ଡିକୁ ଆସି ଯାଞ୍ଚ୍ କରିବା ଉଚିତ । କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ହୋଇନଥିଲା ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜାଡେଜା ଆହତ ହୋଇ ବ୍ୟାଟିଂ  କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦଳକୁ ସେତେ ଫାଇଦା ହୋଇନଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ମାତ୍ର ୯ ରନ୍ ହିଁ କରିପାରି ଥିଲେ । ଏହାସହ ସେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଆଘାତର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ଜାଡେଜାଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇନଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ମ୍ୟାଚରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରୋଟୋକଲର ଉଲଙ୍ଘନ ହୋଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts