ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଭିଲେନ୍‌ ରୋଲ ! ଫ୍ୟାନ୍ସ ଉତ୍ସାହିତ

29/09/2022 at 9:15 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୦୯: ବଲିଉଡ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ । ପଜିଟିଭ୍‌ ଭୂମିକା ଛାଡି ଏବେ ନେଗେଟିଭି୍‌ ରୋଲ୍‌ ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅଗ୍ନିପଥ’ରେ କାଞ୍ଚା ଚେନା ଭାବରେ ପରଦାରେ ଆସିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ବଢାଇ ଦେଇଥିଲେ। ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକାରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ବହୁତ ବିପଜ୍ଜନକ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ KGF-2 ରେ ଏକ ପୁଣି ଭିଲେନ୍‌ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କୁ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏହି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୁ ବାବା ପୁଣି ଥରେ ବାଦାସଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଲୋକେଶ କାନାଗରାଜଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଥାଲପତୀ ବିଜୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଭିଲେନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ବାହୁବଲୀ ଫେମ୍‌ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ। ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି।

ଯେହେତୁ ପ୍ରଭାସ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ବଡ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବହୁତ ସମୟ ନେଉଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଟାଇଟଲ୍ ‘ରାଜା ଡିଲକ୍ସ’ ହୋଇପାରେ । ଏଥିରେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନକାରାତ୍ମକ ହେବ ନା ତାଙ୍କୁ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରୁଛନ୍ତି କି ଏଥିରେ ବି ସେ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ।

   Related Posts