vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ‘ଶମଶେରା’ର ଲୁକ୍‌, ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର ବଢୁଛି ଉତ୍ସାହ

23/06/2022 at 2:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩।୦୬: ରଣବୀର କପୁର, ବାଣୀ କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଶମଶେରା’ର ଟ୍ରେଲର ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍ ୨୪ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ବେଳେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ମାଇଣ୍ଡ ବ୍ଲୋଇଂ ଲୁକ୍‌ ଫିଲ୍ମର କ୍ରେଜକୁ ବଢାଇ ଦେଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ‘ଶମଶେରା’ରୁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ନୂଆ ରାଉଡି ଲୁକ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ରଣବୀରଙ୍କ ପରେ ଏବେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଲୁକ୍‌କୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବଢାଇ ଦେଇଛି ।  

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ‘ଶମଶେରା’ର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ସିନେମାରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଶୁଦ୍ଧ ସିଂଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାଣୀ କପୁର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଲୁକକୁ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,’ ଯଦି ନିର୍ଦ୍ଦୟ ‘ଶବ୍ଦର ନାମ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଦାରୁଗା ଶୁଦ୍ଧ ସିଂ ହେବ!’ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ବାଣୀ କପୁର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନାଚାନିଆ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ, ବାଣୀ କପୁର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ କଥାକର ବୃତ୍ତିଗତ ତାଲିମ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଡବଲ୍ ରୋଲ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

କରଣ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଶମଶେରା’ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା  ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ପିରିୟଡ୍ ଡ୍ରାମା ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ହେବ। ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। କରୋନା କାରଣରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ‘ଶମଶେରା’ ୨୨ ଜୁଲାଇରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

   Related Posts