scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜନ ସମୃଦ୍ଧି ପାର୍ଟିର ସଭାପତି ପଦରୁ ଚମ୍ପୁଆର ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ସନାତନ ମାହାକୁଡଙ୍କ ଇସ୍ତଫା

15/01/2019 at 9:29 PM

କେନ୍ଦୁଝର୧୫|୧: ଜନ ସମୃଦ୍ଧି ପାର୍ଟିର ସଭାପତି ପଦରୁ ଚମ୍ପୁଆର ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ସନାତନ ମାହାକୁଡ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି ।ସେ ଏହି ଦଳରୁ ମଧ୍ୟ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ତେବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣରୁ ଶେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଗଣ ମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ବିଜେଡି କି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବାର କୌଣସି ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ ବୋଲି ସନାତନ କହିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ବର୍ଷ ସନାତନ ଏହି ନୂଆ ଦଳ ଗଛଟନ କରିଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ରଜ ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ କେନ୍ଦୁଝରଠାରେ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କୋଲାଯିବା ସହ ଦଳୀୟ ପତାକା ମଧ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ହୋଇଥିଲା । ନୂଆଦଳ ଗଠନ ହେବାପରେ ସରୋଜ ସାହୁ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ରହିଥିଲେ ।

ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ପୁରୀରୁ ଦଳ ତାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଏବଂ ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଦଳ ୧୪୭ଟି ଯାକ ଆସନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବ ବୋଲି ସନାତନ ମହାକୁଡ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ସନା ସେନା ଗଠନ କରିଥିବା  ଏହି ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ପରବର୍ତ୍ତି ସମୟରେ ଜନସମୃଦ୍ଧି ପାର୍ଟି ଗଠନ କରି ସମାଜର ସବୁ ବର୍ଗର ସେବା କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣରୁ ସେ ଦଳ ଛାଡୁଥିବା କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ରାଜନୈତିକ ସମୀକ୍ଷକମାନେ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରି ନାହାଁନ୍ତି ।

   Related Posts