ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ସହ ଧୋକ୍କା, ମ୍ୟାନେଜର ଲଗାଇଲେ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଚୂନ

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 01, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୦୯: ସାଉଥ୍‌ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମନ୍ଥା ରୁଥ ପ୍ରଭୃ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମାୟୋସିଟିସ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରି ପାୱାର୍ ପ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ବର୍ଷର ବିରତି ନେଇଯିବେ। ଏହା ପରେ ହିଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଛୁଟିଦିନର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ସାମନ୍ଥା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ବଡ ଧୋକା ଖବର ଆସିଛି।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାମନ୍ଥାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଛନ୍ତ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ନିକଟରେ ସାମନ୍ଥା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଖୁସି'ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ବଡ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏହି ଝଟକା ଆଉ କାହା ଠାରୁ ନୁହେଁ ବରଂ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଠାରୁ ମିଳିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସାମନ୍ଥା ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସହିଛନ୍ତି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କିଛି ଟଙ୍କାକୁ ଗଡବଡ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସାମନ୍ଥା ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଜଣେ ନୂଆ ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ମ୍ୟାନେଜର ଖୋଜୁଛନ୍ତି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/rubina-dilaik-four-months-pregnant-to-deliver-next-year/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/rubina-dilaik-four-months-pregnant-to-deliver-next-year/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.