AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିବା ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ମଜାକ୍‌ ଉଡାଇଲେ ୟୁଜର୍ସ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଏପରି ଉତ୍ତର

11/01/2023 at 8:28 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୧: ସାଉଥ ସିନେମାର ସୁପରଷ୍ଟାର ସାମନ୍ଥା ରୁଥ ପ୍ରଭୃ। ତାଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦରତା ଓ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତା। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଶକୁନ୍ତଳାମ’ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଟ୍ରୋଲରମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସାମନ୍ଥା ଏତେ ସୁନ୍ଦରରେ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ସାମନ୍ଥାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖିତ। ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚମତ୍କାରତା ଚେହେରା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲୁକ୍‌କୁ ହରାଇଛନ୍ତି।  ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଭାବିଲେ ଯେ ସେ ଛାଡପତ୍ରର ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ବେଳେ ଏହି ରୋଗ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡି ବସିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଗଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି ଯେ ତୁମକୁ ଯେମିତି ମାସ ଯାଏ ଚିକିତ୍ସା ଏବଂ ଔଷଧ ନଖାଇବାକୁ ପଡିବ… ଯେମିତି ମୋ ସହ ହୋଇଛି । ତୁମ ଚମକ ପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ଭଲପାଇବା ଏଠାରେ ଯୋଡୁଛି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉତ୍ତର ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଆସି ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଯାହାର ଅଟୋମ୍ୟୁମ୍ୟୁନ ରୋଗ ଅଛି ଏବଂ ଷ୍ଟେରଏଡ ସମେତ ଅନେକ ଚିକିତ୍ସା ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ରୋଗର ସମସ୍ତ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ସବୁ ଟ୍ଵିଟ୍‌କୁ ଦେଖି ସାମନ୍ତ ଉତ୍ତର କହିଛନ୍ତି, ‘ ଏହିପରି ଦୁନିଆରେ ତୁମେ କିଛି ହୋଇପାରିବ। ହଁ … ଦୟାଳୁ ହୁଅ !! ଆପଣ ଶ୍ରେଷ୍ଠ..’

   Related Posts