scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

Sam Bahadur Review: ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଲେ ଭିକି କୌଶଲ, ଲୋକେ କହିଲେ-ଫିଲ୍ମ ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର…

1/12/2023 at 1:03 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୨: ଭିକି କୌଶଲ ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରତିଭାବାନ ଅଭିନେତା। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର ଲାଟେଷ୍ଟ ରିଲିଜ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ସାମ୍ ବାହାଦୂର’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜି ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ‘ଆନିମଲ’କୁ ଟକ୍କର ଦେଇଛି। ‘ଆନିମଲ’ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଥିବାବେଳେ ‘ସାମ ବାହାଦୂର’କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଫିଲ୍ମରେ ଭିକିଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ରିଭ୍ୟୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ସାମ୍ ବାହାଦୂର’କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ମେଘନା ଗୁଲଜାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ବହୁତ ଭଲ! ଭିକି କୌଶଲ, ଏହା ଏକ ବଡ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଭିକିଙ୍କୁ ଭୂରି ଭୂରି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସାମ ବାହାଦୂରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଭିକି ସାମ ବାହାଦୁର ପାଇଁ ଆୱାର୍ଡ ୱିନିଂ ପରଫମାନ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ମେଘନା ଗୁଲଜାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସାମ୍ ବାହାଦୂର ୧୯୭୧ ମସିହାର ଭାରତ-ପାକିସ୍ଥାନ ଯୁଦ୍ଧର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଉପରେ ଆଧାରିତ।  ଯେଉଁଠାରେ ସାମ୍ ମାନେକ୍ସା ଭାରତୀୟ ସେନାର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଏକ ନୂତନ ରାଷ୍ଟ୍ର ବାଂଲାଦେଶ ହୋଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ଭିକିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସାନିଆ ମାଲହୋତ୍ରା, ଫାତିମା ସାନା ଶେଖ, ଗୋବିନ୍ଦ ନାମଦେବ, ମହମ୍ମଦ ଜିଶାନ ଆୟୁବ ଏବଂ ନୀରଜ କାବି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts