ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କଲେ ସଲମାନଙ୍କ ex-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋମି: କହିଲେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ତୁମେ କିଛି ଭୁଲ୍ କରିନାହଁ …

8/10/2021 at 1:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୧୦ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଏନ୍‌ସିବି ଦ୍ବାରା ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋମି ଅଲି ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲମ୍ବା ଚଉଡା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ସୋମି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଉ। ସୋମି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖା ଅଛି ଯେ କେହି ସାଧୁ ନୁହଁନ୍ତି।

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋମି ଅଲି ଇନଷ୍ଟା ଉପରେ ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସୋମି ଲେଖିଛନ୍ତି, କି କେଉଁ ପିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରି ନଥାନ୍ତେ? ଏସବୁ ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ଏହି ପିଲାକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ । ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରି ଘଟଣା ଯାହା କେବେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅପରାଧ ବର୍ଗରୁ ହଟାଇବା ଉଚିତ୍। ପିଲାମାନେ ତଥା ଶିଶୁ, ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ, କିନ୍ତୁ ସାଧୁ ନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସର ହୋଇଥିଲା ଗଞ୍ଜେଇ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ‘ଆନ୍ଦୋଳନ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ ନେଇଥିଲି । ଏଥିରେ କୌଣସି ଦୁଃଖ ନାହିଁ ।

ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜର  କଥାକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ହେଲେ ଏହି ପିଲାଟି ବିନା କାରଣରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛି । କେମିତି ହେବ ଯେତେବେଳେ ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଳତ୍କାରୀ ଏବଚ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରି ।  ୧୯୭୧ ମସିହା ପରଠାରୁ ଆମେରିକା ଡ୍ରଗ୍ସ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିଆସୁଛି, ତଥାପି ଏଠାରେ ଯାହା ଚାହୁଁଛି ତାହା ପାଇବା ସହଜ ଅଟେ। ଶାହରୁଖ ଏବଂ ଗୌରୀ ପାଇଁ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି  ଏବଂ ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଛି । ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ତୁମେ କିଛି ଭୁଲ୍ କରିନାହଁ ।

   Related Posts