scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇର ଧମକ ପରେ ବଢାଗଲା ସଲମାନଙ୍କ ସିକ୍ୟୁରିଟି, ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ଏମିତି

29/11/2023 at 11:13 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ ଖାନ।  ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି। ର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପାଇଥିବା ଧମକ ଯୋଗୁଁ ଅଭିନେତା ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ କହିଥିଲା ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାରୁ ଗାୟକ ଗିପି ଗ୍ରେଆଲଙ୍କ କାନାଡାର ବାସଭବନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଥିବାବେଳେ ସଲମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବଢାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ କୌଣସି ଅବହେଳା କରାଯାଉ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଗାୟକ ଗିପି ପାଇଥିବା ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ Y ପ୍ଲସ ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଇଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, କାନାଡାରେ ଗିପିଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ହେତୁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ କହିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିଯାଇଛି। ପରେ ପୁଣି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି। ଏନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ସମୀକ୍ଷା କରିଛି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖାଥିଲା, ‘ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ତୁମର ‘ଭାଇ’ ଆଗକୁ ଆସି ତୁମକୁ ବଞ୍ଚାଇବ। ଏହା ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା – ଡାଉଦ୍‌ ଇବ୍ରାହିମ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଠାରୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ । କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା ପରେ ଜିପି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପରସ୍ପର ସହ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ସେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ କାରଣ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ସେଟ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

   Related Posts