ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସଲମାନ ଖାନ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପର୍ଶନାଲ କେୟାର ବ୍ରାଣ୍ଡ FRSH : ସାନିଟାଇଜରରୁ ଆରମ୍ଭ

25/05/2020 at 11:31 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୫ : ବଲିଉଡ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜର ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟିକ ଉପକ୍ରମ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି | FRSH ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ସେ ସାନିଟାଇଜରରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ମେ ୨୪ ତାରିଖ ରାତିରେ ସଲମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜର ଏହି ନୂଆ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ପର୍ଶନଲ କେୟାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଏକ ଭିଡିଓ ମେସେଜ ଜରିଆରେ ସଲମାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ନିକଟରେ ସେ FRSH ନାମକ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ତେବେ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ଥରରେ ଡିଓଡ୍ରଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଓ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ଥରରେ ସାନିଟାଇଜର ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |  

କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାନିଟାଇଜରର ଚାହିଦା ବହୁତ ରହିଛି | ଏହି ସଂକ୍ରମଣରୁ ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ସାନିଟାଇଜର ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସଲମାନ | ଜନ୍ସ ହପକିନ୍ସ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗଣନା ଅନୁଯାୟୀ, କରୋନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର କରିଛି | ୩ ଲକ୍ଷ ୪୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି |   

ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି, ସାନିଟାଇଜର ପରେ ଡିଓଡ୍ରଣ୍ଟ, ବଡି ୱାଇପ୍ସ ଏବଂ ପରଫ୍ୟୁମ ଭଳି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରାଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ FRSH ସାନିଟାଇଜର FRSH ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ ରେ ଉପଲବ୍ଧ | ପରେ ଏହା ଦୋକାନମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି | ଏହା ୭୨ ପ୍ରତିଶତ ଆଲକହଲ ଯୁକ୍ତ | 

FRSH ୱେବସାଇଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାନିଟାଇଜରର ୧୦୦ ମିଲି ଲିଟର ବୋତଲର ଦାମ ୫୦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୫୦୦ ମିଲିଲିଟର ବୋତଲର ଦାମ ୨୫୦ ଟଙ୍କା | ତେବେ ୱେବସାଇଟ ଅନୁସାରେ କମ୍ବୋ ସେଟ କିଣିଲେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି |

   Related Posts