ପ୍ରିୟଙ୍କା କି ଆୟେଶା ସିଂ ନୁହେଁ, ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ‘ନାଗିନ୍’

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 15, 2023 IST

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୦୭: ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ 'ନାଗିନ୍'ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସିଜିନ୍‌ ଜୋରଦାର୍ ହିଟ୍ ହୋଇଛି । ନିକଟରେ ତେଜସ୍ୱୀ ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଅଭିନୀତ 'ନାଗିନ-୬' ଶେଷ ହୋଇଛି । ଏଥିସହିତ 'ନାଗିନ୍-୭' ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି । ନିକଟରେ 'ନାଗିନ୍-୭'ର ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ୍ କରିଥିଲେ ନିର୍ମାତା । ଆଉ ଏଥିରେ ନାଗିନଙ୍କ ସାମାନ୍ୟ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  । ସେବେଠାରୁ ନାଗିନ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ଯୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା  ।

{"id":817249,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

କୁହାଯାଉଛି କି 'ଗୁମ୍ ହେ' ଶୋ'ର ଆୟେଶା ସିଂ କିମ୍ବା 'ବିଗ୍ ବସ୍-୧୬' ଫେମ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚହର ଚୌଧୁରୀ 'ନାଗିନ୍-୭'ର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ।  ତେବେ ନିକଟରେ ଉଭୟ ନାୟିକା 'ନାଗିନ୍-୭'ରେ ନଜର ଆସିବା ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ କୁହାଯାଉଛି କି ସଲମାନଙ୍କ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ 'ନାଗିନ୍-୭'ର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସିପାରନ୍ତି ।

{"id":817250,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

କହିବାକୁ ଗଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି 'ନାଗିନ୍-୭'ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ନାଁ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।

wp:html /wp:html

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା 'ଜୟ ହୋ'ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡେଜି ଶାହାଙ୍କୁ 'ନାଗିନ୍-୭' ପାଇଁ ସାଇନ୍ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଡେଜିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଚୁକ୍ତି ଖୁବଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

{"id":817251,"width":842,"height":473,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

 ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଡେଜି ଶାହା ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଡେଜି ଶାହା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହକାରୀ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଥିଲେ । ସେ ଅନେକ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଡେଜି  ଫିଲ୍ମ 'ବ୍ଲଡି ଇଶ୍କ' ସହିତ ୨୦୧୩ରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଡେଜି ଫିଲ୍ମ 'ଜୟ ହୋ'ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ଡେଜି ନିକଟରେ 'ଖତ୍ରୋକେ ଖିଲାଡି-୧୩'ର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହି ଶୋ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

You Can Read:

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/shah-rukh-khan-and-nayanthara-movie-jawan-cast-fees-budget/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/shah-rukh-khan-and-nayanthara-movie-jawan-cast-fees-budget/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.