Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ବେଗମ୍ କରିନାଙ୍କ ପାଇଁ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ରାଜକୀୟ ଖାଦ୍ୟ, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ ଏମିତି କିଛି…

12/07/2022 at 1:30 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୨/୦୭: କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି । କରୀନା ଏବଂ ସୈଫ ରବିବାର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ବିଶେଷ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ପଟେ କରୀନା ତାଙ୍କ ପୁଅ ଜେଙ୍କ ସହ ଚିଲ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନ ରୋଷେଇ ଘରେ ଚମତ୍କାର ରନ୍ଧନ କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଯଦି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି, ତେବେ ନିଜେ ଦେଖିପାରିବେ ।

କରୀନା କପୁରଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଗଲିଗାନ୍ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ତାରକା ଦମ୍ପତ୍ତି କିପରି ରବିବାର ଇଂଲଣ୍ଡରେ ବିତାଉଛନ୍ତି । ହଁ, ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ରୋଷେୟା ।

ସୈଫଙ୍କୁ ରାଜକୀୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସହ ରାନ୍ଧିବାକୁ ବି ଭଲଲାଗେ । ଯାହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦର୍ଶାଉଛି । ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଗଲିଗାନର ଅନ୍ୟ ଏକ ଚିତ୍ରରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ରୋଷେଇ ଘରେ ପୂରା ଡେଡିକେଟ୍ ହୋଇ ରାନ୍ଧୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

   Related Posts