oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ପ୍ରେମ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଲାଗିଥିଲା ବାଜିରେ, ଭଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା ପଟୌଦି ପରିବାରର ଅନୁଶାସନ

16/08/2022 at 12:57 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୬/୦୮: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ । ପ୍ରଥମେ ବିବାହ, ଛାଡପତ୍ର, ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ । ତିନି ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଚାଲିଥିବା କ୍ୟାରିଅରରେ କେବଳ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ କେବଳ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ନୁହେଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଯଦି ସେ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ବି ତିଆରି ହୋଇପାରିବ ।

ଜଣେ ଯୁବକ ପାଇଁ, ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ସୈଫଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଉପରେ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଉ କିଛି ଲେଖା ହୋଇଥିଲା । ସେଇଟା ହିଁ ହେଲା । ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମ୍ରିତା ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଅଭିନେତା । ଏହା ପରେ ବଦଳିଥିଲା ସୈଫଙ୍କ ଜୀବନ ଓ କ୍ୟାରିୟର ।
ଅମୃତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଦିଓ୍ୱାନା:
ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସୈଫ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ସୈଫ୍ ରାହୁଲ ରୋୱେଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଅମୃତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ମୁଦ୍ରା ବଲିଉଡରେ ଚାଲୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଅମୃତା ଫିଲ୍ମର ଫଟୋ ସୁଟକୁ ଆସିଲେ, ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରଥମ ନଜର ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ପାରିନଥିଲେ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୈଫ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅମୃତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ସୈଫଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଶାନ୍ତି ମିଳୁନଥିଲା । ଅମୃତା କେତେ ବଡ଼ ତାରକା ଜାଣି ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ଲାଗୁଛି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ଅମୃତା ମଧ୍ୟ ସୈଫଙ୍କଠାରେ ସେହି ଜିନିଷ ଦେଖିଥିଲେ ଯାହା ଅନ୍ୟମାନେ ଦେଖି ପାରିନଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ମଧ୍ୟ ସୈଫଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ।
୩ ମାସରେ ପ୍ରେମ, ୬ ମାସରେ ବିବାହ:
ଏହି ସବୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଘଟୁଥିଲା । ଅମୃତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇପଡୁଥିଲେ ସୈଫ୍ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରକୁ ବି ବାଜିରେ ଲଗାଇବାକୁ ପଛାଇନିଥିଲେ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସୈଫ ସେତେବେଳେ ଅତ୍ୟଧିକ ଅନ୍-ପ୍ରଫେସନାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ରାହୁଲ ରାୱେଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମରୁ ବି ଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ପ୍ରଥମ ସିଡ୍ୟୁଲର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଥିଲେ ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ସୈଫ୍ ଏବଂ ଅମୃତା ମାତ୍ର ୩ ମାସର ସାକ୍ଷାତ ପରେ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କାରଣ ପଟୌଦି ପରିବାର ଏହାକୁ କଡା ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୈଫ୍ ଅମୃତାଙ୍କ ଆଗରେ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ପାରିବାରିକ କଟକଣାକୁ ଭଙ୍ଗ କରିବାକୁ ପଛାଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ଅମୃତା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସୈଫଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜେ ଘରର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଲେ । ଏହାପରେ ସୈଫଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଗାଡି ମାଡିଚାଲିଥିଲ । ଆଜି ଏହି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ।

   Related Posts