scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଶ୍ରୀ ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା ହୋଟେଲ୍‌, ବରଗଡ଼ର ନୂଆ ଫୁଡ୍‌ ହବ୍‌

16/10/2021 at 5:33 PM

ବରଗଡ଼, ୧୬/୧୦: ବରଗଡ଼ରେ ମିଳିବ ଏବେ ବାହାର ରାଜ୍ୟର ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ । ସ୍ଥାନୀୟ ଖାଦ୍ୟ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍‌ର ମଜା ନେଇପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ବାନ୍ଦୁଟିକ୍ରା ଛକରେ ଥିବା ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା ପ୍ୟାଲେସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଶ୍ରୀ ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା ହୋଟେଲ୍‌ । ବରଗଡ଼ବାସୀଙ୍କୁ କମ୍‌ଦାମ୍‌ରେ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପରଶିଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ହୋଟେଲ୍‌ର ମାଲିକ ସତ୍ୟଜିତ କର ଏହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ମାଆ ଜ୍ୟୋସ୍ନା କର ଫିତା କାଟି ଏହି ହୋଟେଲ୍‌ର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ।

ବରଗଡ଼ ବାସୀଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ନଜରରେ ରଖି ଶ୍ରୀ ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା ହୋଟେଲ ବିଭିନ୍ନ ଭେରାଇଟିର ଖାଦ୍ୟ ପରିଶିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ସେଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଓ  ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ କୁକ୍‌ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତିଆରି ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ଼, ଭେଜ- ନନଭେଜ ମିଲ, ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌, ଚାଇନିଜ ତନ୍ଦୁର, ଭେଜ-ନନଭେଜ ବିରିୟାନି ଓ ଥଣ୍ଡାପାନୀୟ ସହ  ଆଇସକ୍ରିମ୍‌ର ସୁବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛି । ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅର୍ଡର ମୁତାବକ ଶୀଘ୍ର ଖାଦ୍ୟ ପରଶିଦେବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ମୁତାବକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ।

ଶ୍ରୀ ସାଇ କ୍ରିଷ୍ଣା ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଗ୍ରାହକ ଶୀତ ତାପ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ କକ୍ଷରେ ପରିବାର ସହ ଖାଇବାର ମଜା ନେଇ ପାରିବେ । ତେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବରଗଡ଼ରେ ଏପରି ଏକ ହୋଟେଲ ଖୋଲିଛି । ଯାହା କି ଲୋକଙ୍କ ମୁହଁରେ ନୂଆ ସ୍ୱାଦ ଦେଇ ପାରିବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ହୋଟେଲ ମାଲିକ ।

   Related Posts