ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମିଶନ୍‌ ଶକ୍ତିକୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ବଢ଼ିଲା ଋଣ ପରିମାଣ
  • ||

ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଶୀଘ୍ର ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇପାରନ୍ତି ସାଇ ଧରମ ତେଜ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ଅଭିନେତା

7/10/2021 at 10:50 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୧୦: ଗତ ମାସରେ ଏକ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଟଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସାଇ ଧରମ ତେଜ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଗମଚେରୁଭ କେବୁଲ ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ସାଇ ଏକ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ବାଇକରେ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ କାଦୁଅ ଯୋଗୁଁ ସେ ଖସିପଡି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିନଥିଲା। ତେବେ ଦେହରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ଅଭିନେତା ପୱନ କଲ୍ୟାଣ କହିଥିଲେ ଯେ ସାଇ କୋମାରେ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଶୁଣି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନିକଟରେ ଏପରି ଖବର ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରୁ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ସାଇ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କୋମାରୁ ବାହାରିଆସିଛନ୍ତି। ସାଇଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳୁଛି।

साई धरम तेज

ଅକ୍ଟୋବର ୪ ରେ ସାଇ ନିଜେ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାଦେଖି ଜଣାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ। ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରିପବ୍ଲିକ୍’କୁ ମିଳିଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲପାଇବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।  

   Related Posts