Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ବିରାଟଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ ୟୁଜର, ୫ଟି ଶବ୍ଦରେ ମିଳିଲା କଡା ଜବାବ

22/08/2022 at 12:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୨|୦୮: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷ ଆଡକୁ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଦିନିକିଆ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ । ଉଭୟ ଦଳ ଏସିଆ କପରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବେ । ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅନାଇ ବସିଛନ୍ତି । ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଗତ ୧୦୦୦ ଦିନ ଧରି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଶତକ ଲଗାଇ ନଥିବା ବିରାଟ କୋହଲି ବଡ ସ୍କୋର କରିବେ ନେଇ ଫ୍ୟାନମାନେ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।  

ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଯେ, ୫ ମାସ ହେଲା ବିରାଟ କୌଣସି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଏବେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କୋହଲିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ କିଛି ୟୁଜର ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର କଡା ଜବାବ ରଖିଥିଲେ ଆଫ୍ରିଦି ।  

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ୟୁଜର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ । କୋହଲିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ କଣ କହିବେ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବ ମାତ୍ର ୫ଟି ଶବ୍ଦରେ ଦେଇଥିଲେ ଆଫ୍ରିଦି । ଏହା ତାଙ୍କର ନିଜ ହାତରେ ଅଛି ବୋଲି ଆଫ୍ରିଦି କହିଥିଲେ ।

ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର କୋହଲି ୧୦୦୦ ଦିନ ହେବ ଶତକ ଲଗାଇ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବରେ କୋହଲି ବଡ ଖେଳାଳି କଠିନ ସ୍ଥିତିରେ ହିଁ ନିଜର ଦମ୍ ଦେଖାଇଥାନ୍ତି ବୋଲି ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts