oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ନିଜ କ୍ୟାରିଅରର ପ୍ରଥମ କାର ପୁଣି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ସାହାଯ୍ୟ

20/08/2020 at 11:46 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୮ : ଭାରତର ଲୋକପ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ନିଜ ଦକ୍ଷତା ବଳରେ କ୍ୟାରିଅରରେ ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି | ସଚିନଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ଲଜ୍ଜରି ଗାଡି ଅଛି | ସଚିନଙ୍କ ଫରାରି ବହୁତ ଦିନ ଯାଏଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସଚିନ ଏବେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଗାଡିକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ |

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଚିନ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ପିଲାଦିନୁ ଗାଡିର ବହୁତ ସଉକ ଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଗାଡି ମାରୁତି ୮୦୦ କିଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଗାଡି ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବହୁତ ଦୁର୍ବଳତା ଥିଲା | ଏବେ କିନ୍ତୁ ସଚିନଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ଗାଡି ଆଉ ନାହିଁ | ତାଙ୍କର ମାରୁତି ୮୦୦ କୁ ସେ ବହୁତ ମନେପକାଉଛନ୍ତି | ସେ ନିଜର ପ୍ରଥମ କାରକୁ ପୁଣି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି | ଗାଡି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସୂଚନା ମିଳିଲେ ତାଙ୍କୁ ସୂଚାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ଗାଡି ପୁଣି ଫେରିପାଇବେ |

ଡନ୍ ବ୍ରାଡମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ୨୯ ଟେଷ୍ଟ ଶତକ ରେକର୍ଡ ସହ ବରାବରୀ କରିବ ପରେ ସଚିନଙ୍କୁ ଅଟୋମୋବାଇଲ କମ୍ପାନୀ ସିଏଟ ଫରାରି ଉପହାର ଦେଇଥିଲା | ସିଏଟ ଉପହାର ଦେଇଥିବା ଏହି ଗାଡିର ଆମଦାନୀ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ୮.୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର କାର ପାଇଁ ସଚିନଙ୍କୁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆମଦାନୀ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେବାକୁ ପଡିଥିଲା | ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ୮ ହଜାର କିମି ଚଲାଇବା ପରେ ସଚିନ ଏହି କାରକୁ ସୁରଟର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତଥା ରାଜହଂସ ଗ୍ରୁପର ମାଲିକ ଜୟେଶ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ୧.୨ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ବିକି ଦେଇଥିଲେ |   

   Related Posts