ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ସଚିନଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ବେଷ୍ଟ୍ ଇଲେଭେନ୍ : ତାଲିକାରୁ ଏହି ସବୁ ଷ୍ଟାର୍ ବ୍ୟାଟର ଆଉଟ୍

31/05/2022 at 9:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୩୧|୦୫:   ଶେଷ ହୋଇଛି ଆଇପିଏଲ । ସିଜିନର ବିଶ୍ଲେଷଣ ଚାଲିଛି  । ଏହାମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ନିଜର ବେଷ୍ଟ୍ ଆଇପିଏଲ-୧୧ ବାଛିଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ, ସେ ବାଛିଥିବା ବେଷ୍ଟ୍-୧୧ରୁ ଅନେକ ବଡ ବଡ ବ୍ୟାଟର୍ ବାଦ୍ ପଡିଛନ୍ତି ।

ସଚିନ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ବେଷ୍ଟ-୧୧ଙ୍କ ନାଁ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ  ବେଷ୍ଟ୍-୧୧ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିନି । ସେ ଓପନର ଭାବେ ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ଓ ଜସ୍ ବଟଲରଙ୍କୁ ବାଛିଚନ୍ତି ।ଗତ ଆଇପିଏଲରେ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟର ଦମଦାର ଫର୍ମରେ ଥିଲେ ।

ନମ୍ବର ୩ ପାଇଁ ସେ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବାଛିଚନ୍ତି । କାରଣ ରାହୁଲ ଲଗାତର ଭାବେ ଭଲ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଅଛନ୍ତି । ଚିତାକର୍ଷକ ନେତୃତ୍ୱ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟିମ୍‌ର ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ସଚିନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଡେଭିଡ୍ ମିଲର, ଲିୟାମ ଲିଭିଂଷ୍ଟୋନ୍ ଓ ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ରହିଛନ୍ତି ।

ବୋଲିଂ ବିଭାଗରେ ତେନ୍ଦୁଲକର ରଶିଦ ଖାନ, ମଦମ୍ମଦ ସାମି, ଜସପ୍ରିତ ବୁମରାହ ଓ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ରୋହିତ ଶର୍ମା, କୋହଲି ଓ ଧୋନୀ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ଫେଲ ହୋଇଥିଲେ । ରୋହିତ ସିଜିନରେ ଗୋଟିଏ ବି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିନଥିଲେ । ସେହିପରି କୋହଲି ୩ ଥର ବିନା କୌଣସି ରନରେ ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ ।   

   Related Posts