Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ବେଦୀକୁ ଆସିବା ଯାଏଁ ଦେଖିନଥିଲେ ପରସ୍ପରର ୱେଡିଂ ଆଉଟଫିଟ୍, କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ଭିକିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଖୁଲାସା

13/12/2021 at 3:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧୨: ଡିଜାଇନର୍ ସବ୍ୟସାଚି ମୁଖାର୍ଜୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଭିକି-କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରର ପୋଷାକ ଦେଖି ନଥିଲେ। ଦୁହେଁ ନିଜ ବିବାହ ଦିନ ହିଁ ପରସ୍ପରର ପୋଷାକ ଦେଖିଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ହାତରେ ବୁଣା ଯାଇଥିବା ମଟକା ସିଲ୍କରେ ଲାଲ ବ୍ରାଇଡାଲ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଟିଲା କାମ ଏବଂ ଏମ୍ବ୍ରୋଡେଡ୍ ରିଭାଇଭାଲ୍ ଜରଦୋଜି ବର୍ଡର ଭେଲଭେଟ ଥିବାବେଳେ, ଭିକି ଏକ ଚୁଡିଦାର ସହିତ ହାତୀ ଦାନ୍ତର ରେଶମ ଶେରୱାନି ବାଛିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ସବ୍ୟସାଚିଙ୍କ କଲେକ୍ସନ ଥିଲା।

ସବ୍ୟସାଚି କହିଛନ୍ତି, “ବର-କନିଆଁ ଏହା ଦେଖିନଥିଲେ ବିବାହ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ କ’ଣ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତେଣୁ ଏହା ଦେଖିବା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯେ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ପୋଷାକରେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲୁ। ତାଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଦୃଷ୍ଟି କିପରି ସମାନ ଥିଲା।” କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ବିବାହର ଓଢଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ ବିକିଙ୍କ ପଞ୍ଜାବୀକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଯାହା ସୁନାରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋପ୍ଲେଟେଡ୍ ହାତରେ ନିର୍ମିତ ରୂପାରେ ହସ୍ତତନ୍ତ ବିମ୍ ସହିତ କଷ୍ଟମ୍ କରାଯାଇଥିଲା।

ଭିକି-କ୍ୟାଟ୍ରିନା, ଯିଏକି ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିଥିଲେ। ୨୦୧୯ ଠାରୁ ଦୁହେଁ ରିଲେସନସିପରେ ଥିଲେ। ଶେଷରେ ଡିସେମ୍ବର ୯ ରେ ରାଜସ୍ଥାନର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଫୋର୍ଟ ବଡୱାରାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହରେ କେବଳ କିଛି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଭିକି-କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ, “ଆମ ହୃଦୟରେ କେବଳ ପ୍ରେମ ଏବଂ କୃତଜ୍ଞାତା ଅଛି ଯାହା ଆମକୁ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣିଛି। ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ କାମନା କରି ଆମେ ଏକାଠି ଏହି ନୂତନ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରୁଛୁ।”

   Related Posts