Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିମିଳିପାଳ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଖୋଲିଲା କାଳ ଡ୍ୟାମ୍ ଗେଟ୍
  • ||
  • ପାଣି ଘେରରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ୨୦ ଗାଁ, ଦୁର୍ବଳ ନଦୀବନ୍ଧ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପର ତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୦୯୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଠ ଶିଳ୍ପପତି ତଥା ଭାରତର ୱାରେନ୍ ବଫେଟ୍‌ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା: ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମହାନଦୀ ଫୁଲୁଛି : ବୌଦ୍ଧରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫୫ ଗାଁ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • କୁଲଗାମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ମାଡ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିଦ
  • ||
  • ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ କୋହଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ : ଇନଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କଲେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ
  • ||

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଭର୍ତ୍ସନା ପରେ ରାହୁଲଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା: କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦେଶରେ କ୍ରୋଧ ଓ ଘୃଣାର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି

1/07/2022 at 5:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନୂପୁର ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ଆଜି ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଭର୍ତ୍ସନା କରିବା ପରେ ବିଜେପି ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ। ଏନେଇ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରକୁ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଦେଶର ହିଂସା ଓ ଘୃଣାଭାବ କେବଳ ଜଣେ ଲୋକେ ସୃଷ୍ଟି କରି ନାହିଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦେଶରେ ଏଭଳି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି।

କେରଳ ୱାୟନଡ଼ରେ ମିଡିଆକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରି ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି “ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ସିନା ଏପରି କହିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦେଶରେ ଏଭଳି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଜଣେ ଲୋକ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇନି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଜେପି ଓ ଆର୍‌ଏସ୍‌ଏସ୍‌ ଦେଶରେ ଏଭଳି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଘୃଣା ଓ କ୍ରୋଧର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟିହୋଇଛି। ଏହା ଭାରତ ଓ ଆମ ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ବିରୋଧୀ।”

ପୂର୍ବରୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ମାମାଲର ଶୁଣାଣି କରି ନୂପୁର ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଭାବେ ଗୋଟିଏ ମନ୍ତବ୍ୟ ସାରା ଦେଶରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲା ବୋଲି କୋର୍ଟ କହିଥିଲେ। ପ୍ରଫେଟ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ହେଉ କମ୍ବା କୌଣସି ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦିଆଯାଇଥିଲା ବୋଲି କୋର୍ଟ କହିଥିଲେ।

   Related Posts