oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ବୟଂସେବକ ସଂଘ ମହାକୁମ୍ଭ : ଯୋଗଦେବେ ଆରଏସ୍ଏ‌ସ୍ ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭାଗବତ

12/10/2019 at 10:22 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ।୧୦: ଆରଏସଏସ ଫୋକସରେ ଓଡିଶା । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ବୈଠକ ଓଡିଶାରେ ଆୟୋଜନ କରୁଛି ଆରଏସ୍‌ଏସ୍ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବୈଠକ ସରିବା ଯାଏଁ ୯ଦିନ ଧରି ଓଡିଶାରେ ରହିବେ ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭାଗବତ ।

ଆଜିଠାରୁ ଆସନ୍ତା ୨୦ ତାରିଖ ଯାଏଁ ୯ ଦିନ ଧରି ଭୁବନେଶ୍ବର ସୋଆ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ ଆରଏସଏସର ଅଖିଳ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ମଣ୍ଡଳ ବୈଠକ । ବିଜେପିର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଜେପି ନଡ୍ଡା ମଧ୍ୟ ଏହି ବୈଠକରେ ସାମିଲ ହେବେ । ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖରେ ସେ ଆସିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ନଡ୍ଡା ୪ ଦିନ ଓଡିଶାରେ ରହିବେ । ନଡ୍ଡା ଏବଂ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କ ସମେତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ବୟଂ ସେବକ ସଂଘର ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ବିଜେପିର କିଛି ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଓ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କର୍ମଶାଳାରେ ଭାଗ ନେବେ ।

ନଡ୍ଡାଙ୍କ ସହ ସଂଘର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଭୈୟାଜି ଯୋଶୀ, ୧୧ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ଅଧିକାରୀ ଓ ୪୨ ପ୍ରାଦେଶିକ ପ୍ରଚାରକ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ମଣ୍ଡଳ ବୈଠକ ଅତି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏଥିରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ବୟଂ ସେବକ ସଂଘର ବର୍ଷ ତମାମର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସ୍ଥିର କରାଯିବ । ଏଥିସହ ମୋଦି ସରକାର ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ସଂପର୍କରେ ବିସ୍ତୃତ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରାଯିବ ।

ସବୁଠୁ ବଡ କଥା, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏପରି ଏକ ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ବୈଠକ ଓଡ଼ିଶାରେ ଆୟୋଜନ କରୁଛି ଆରଏସଏସ୍ । କାହିଁକି ସଂଘ ଏତେବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓଡ଼ିଶାରେ ଆୟୋଜନ କରୁଛି ସେନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ବିଜେପି ଓ ଆରଏସଏସର ଫୋକସରେ ରହିଛି କି ଓଡ଼ିଶା । ବିଜେପିର କିଛି ମହତ୍ବାକାଂକ୍ଷା ଅଛି କି ନାହିଁ ସେନେଇ ମଧ୍ୟ ଅଙ୍କକଷା ଚାଲିଛି । 

   Related Posts