Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କିଏ ରୋନାଲ୍ଡୋଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିନା ? କ’ଣ ବିନା ବିବାହରେ ସାଉଦି ଆରବରେ ରହିପାରିବେ ଏକାଠି

7/01/2023 at 12:01 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୦୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ତେବେ ଆଲୋଚନା ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ସାଉଦି ଆରବର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ ଅଲ ନାସ୍ତ୍ରା ରେ ଯୋଗ ଦେବା। ବାସ୍ତବରେ ସେ ବ୍ରିଟେନର ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ୟୁନାଇଟେଡ କ୍ଲବ ଛାଡି ଆରବ କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ସମସ୍ତ ବିରୋଧ ପରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଫିସିଆଲ ଭାବେ ସାଉଦି କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

ରୋନାଲଡୋ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିନାଙ୍କ ସହ ସାଉଦିରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେ ଜର୍ଜିନା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସେଠାରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତଃ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ରୋନାଲଡୋ, ୨୦୧୬ ଠାରୁ ଜର୍ଜିନାଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଗୋଟିଏ ଅସୁବିଧା କି ସେ ବିବାହ ନକରି ସାଉଦି ଆରବରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ରହିପାରିବେ କି ନାହିଁ। କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଇସଲାମ ଦେଶଗୁଡିକର ନିଜସ୍ୱ ନିୟମ ଅଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ଜର୍ଜିନା ହେଉଛନ୍ତି ରୋନାଲଡୋଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ। ଜର୍ଜିନା ବୃତ୍ତିରେ ଜଣେ ମଡେଲ ସହ ସ୍ପେନିସ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସର । ରୋନାଲଡୋଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ଜର୍ଜିନାଙ୍କ ମାଆ ସ୍ପେନୀୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର। ଜର୍ଜିନା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇଭାନାଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ସ୍ପେନର ଏକ ସହରରେ ବଢିଛନ୍ତି। ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ ରୂପରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସେଲ୍ସ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ସେଲ୍ସ ଚାକିରି ଛାଡି ସେ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ରେଡ କାର୍ପେଟରେ ଜିନ୍‌ ଗାଲ୍ଟିଅର୍ କାଉଚର୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା। ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ନିଜର ଏକ ସୋ ‘ଆଇ ଆମ୍ ଜର୍ଜିନା’ ରିଲିଜ୍‌ କଲେ ।

ରୋନାଲଡୋ ଏବଂ ଜର୍ଜିନା ଏକାଠି ରହିବେ କି?

ଅବିବାହିତ କପଲଙ୍କୁ ସାଉଦି ଆରବରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜର୍ଜିନା ରୋଡ୍ରିଗସଙ୍କୁ ସାଉଦି ଆରବରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ କି ? ସାଉଦି ଓକିଲମାନେ ସ୍ପେନର ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି EFE କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଆଇନ ଆଉ କଡାକଡି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉ ନାହିଁ । କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ପାଇବେ।

   Related Posts